Sort by
Sort by
Sokszínűség és befogadás Nestlé
Vállalatunknál a sokszínűség és befogadás a mindennapok valósága. Tiszteletben tartjuk, bátorítjuk az egyediségben rejlő lehetőséget, faji hovatartozástól, nemtől, kulturális háttértől, szexuális irányultságtól vagy fogyatékosságtól függetlenül.

Sokszínűség a mindennapi életben

Vállalati kultúránkkal, a társadalomban végzett tevékenységeinkkel és innovációinkkal a sokszínűséget és a befogadást ösztönözzük.

A sokszínűség iránti tiszteletet az alábbi értékeink mentén mutatjuk:

Lendületben a nők

Nestlé kultúra
Hisszük, hogy munkavállalóink különbözősége sikereink egyik legfontosabb záloga.

Nestlé a Fiatalok Foglalkoztatásáért

Nestlé társadalom
Üzletmenetünkre az értéklánc teljes területén a nyitottság és az elfogadás jellemző

Innováció

Nestlé innováció
Termékeink és szolgáltatásaink fejlesztésekor fogyasztóink változatos igényeire reagálunk

Sikereink hátterében kollegáink egyedi látásmódja és hozzáállása áll

A változatos munkakörnyezet inspiráló hatását számos területen érezzük: mindennapi feladataink során, innovációinkban és eredményeinkben egyaránt. A Nestlénél folyamatos fejlődésre törekszünk, ehhez a már elért sikereink biztosítják az alapot, sokszínű gondolkodásunk pedig az utat, mely pozitív változásokhoz vezet.

Hisszük, hogy munkavállalóink változatos háttere, gondolkodása pozitív hatással van cégünk életére, és olyan fejlődésre ad lehetőséget, mely a kulcs ahhoz, hogy a legkülönfélébb fogyasztói igényeket is ki tudjuk elégíteni.

Számunkra az emberek az elsők, legyen szó kollegáinkról vagy fogyasztóinkról. Éppen ezért működésünk a tiszteleten és a bizalmon alapul. Fontos, hogy megértsük és elfogadjuk mindenki egyedi meglátásait, és ezekből az ötletekből merítsük az inspirációt, mely jövőbeli sikereinkhez vezet.

Sokszínűség

Életkortól, iskolai végzettségtől, nemtől, pozíciótól és egyéb tényezőktől függetlenül minden egyes munkavállalónk értékes szerepet tölt be cégünk életében, mindenki egyedi ötletekkel, hozzáállással járul hozzá sikereinkhez.

Kollegáink sokszínűsége minden nap megmutatja, hogy egy cég csak akkor lehet hosszútávon sikeres, ha nyitott, és elfogadja a különböző szemléletmódokat. A Nestlénél a sokszínűség és az elfogadó magatartás a vállalati kultúra fontos része. Fontosnak tartjuk, hogy minden munkavállalónk hasonló esélyeket kapjon, sikereit kizárólag teljesítménye és hozzáállása határozza meg. Ez a nyitottság és elfogadás a Nestlé életének egyik alappillére.

Olyan munkakörnyezetet szeretnénk biztosítani, melyben mindenki véleménye számít, ahol a lehetőségek az egyéni képességeken múlnak. Szeretnénk, ha nálunk mindenki saját képességeinek, tapasztalatainak és élethelyzetének megfelelően megtalálná számításait.

Ahhoz, hogy mindenki a legtöbbet tudja kihozni a lehetőségeiből, számos módon támogatjuk kollegáinkat

  • Fejlesztési, továbbképzési programjainkkal kollegáink szakmai fejlődését és előmenetelét támogatjuk
  • Nyitottak vagyunk mindenki véleményére
  • Támogatjuk a fiatalokat és a pályakezdőket
  • Támogatjuk a megváltozott munkaképességű kollégákat

Mentális egészséget támogató programunkban munkavállalóink gyors segítséget, hasznos információkat, tanácsokat kaphatnak az aktuális kihívásokkal kapcsolatban

Nestlé karrier támogatás

Juttatási rendszerünkkel igyekszünk támogatni a különböző munkavállalói igényeket

  • Nestlé Szülői Támogatás juttatásunkkal támogatjuk az újdonsült szülőket
  • Munkábajárási költségtérítés
  • Cafeteria csomag
  • 13. havi fizetés
  • Pozíciótól függően éves / sales bónusz
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Munkakörtől függően hibrid munkavégzési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
Felkészítés fiatalok Nestlé

Nestlé Szülői Támogatás

A Nestlé Globális Szülői támogatás irányelve 18 hét fizetett szabadságot az elsődleges gondviselő részére, feltéve, hogy ez nem eredményezi hasonló jellegű juttatások halmozódását; továbbá, hogy ennél hosszabb szabadság esetén a helyi jogszabályokban meghatározott pénzbeli juttatást kell figyelembe venni. A másodlagos gondviselő részére a Nestlé 15 nap pótszabadságot biztosít.
Szülői szabadság

Modern Parenting

Nestlé a várandósság kezdetétől a szülő munkába való visszaillesztéséig támogatja a szülőket információkkal, lehetőségekkel és juttatásokkal. Látogass el a https://www.nestlebaba.hu/ weboldalra, hogy hasznos információkat találj.
Nestlé Modern Parenting

Intézkedések világszerte

A Nestlé erőfeszítései világszerte négy fő területre összpontosulnak a sokszínűség és befogadás területén: nemek közötti egyensúly, fogyatékkal élők, LGBT+ közösség, valamint a faji és etnikai hovatartozás.